JackSG

Jak nejlépe uchovat tuk výjma mražení a chlazení třeba 10 let?

Doplňuji:
Normální tvárné sádlo za účelem maskovací barvy na obličej.

Nejlepší odpověď
Drap

Příliš málo informací. Jaký tuk za jakým účelem ?
Doplňuji:
Dříve nebo později sádlo žlukne. Tam kde nekolísá teplota a je chladno vydrží však i několik let. Pro výrobu a dlouhodobé uchování maskovacích barev by bylo vhodnější místo sádla použít lékarenskou vazelinu. Dostaneš ji koupit za pár korun v každé lékárně. Pokud chceš však použít sádlo, doporučoval bych sádlo ze psa nebo z jezevce. To nežlukne. Šlo by použít i sádlo medvědí, ale to je velmi obtížné obstarat.

Další odpovědi
gecco

Ve vlastním těle… Se´žranej´…
___
Netuším, jakou fťákovinu vymejšlíš – ale mohl bys poskytnout více informací…
😉
Doplňuji:
…„za účelem maskovací barvy na obličej“…
WTF??
___
No – to si snad mnohem snadněji ulovíš nějaké ´sádelnaté´ zvíře – než abys sádlo toho ´minulého´ uchovával, ne???