Ceskykuchar

Jak nejlépe sehnat dobrého kuchaře do nové české hospody v cizině ?

Nevím kde inzerovat, všude na mne vybafne že mám zaplatit 2500 za zápis a podobně, to bych daleko nedošel. Samozřejmě rád něco zaplatím za službu ale ne za loterii. Sháním kuchaře české kuchyně do zahraničí na několik měsíců, možná déle. Kam se chodí dívat kuchaři na pracovní nabídky?

Nejlepší odpověď
led

Možno ma zbijú, ale dobrého kuchára českej kuchyne hľadajte v mestečkách a na dedine (tam je to pravé), nie vo veľkých mestách.
Doplňuji:
Hľadajte znamená doslovne hľadajte, nie inzerujte. Pravý kuchár varí z lásky, s radosťou, umelecky tvorí.

Další odpovědi
jmhad

Má vlastní zkušenost říká,že kuchaři čtou Annonci./Já také/. Tam inzerují hoteliéři. Neříkám,že jsou to vždy ti dobří,spíše cestovatelé.Jinak dobrý kuchař se získá tak,že se zjistí,kde se dobře vaří a pak se takový kuchař přeplatí.A když je to na několik měsíců,pak to zkusit mezi mladými důchodci.Např. tak si i mě,jako kuchaře, zve několik hotelů na výpomoc.

tom004

No, já nevím,ale shánět opravdu dobrého kuchaře „na několik měsíců,možná i déle“,je dost odvážné. Dejte vědět,jak dopadnete.

elektrikář

Zkus to na inzerci v časopisech pro restaurace Apetit a podobně. U nás na hotelu se vždy hledal personál pouze mezi známými a na doporučení.Poptal bych se u kuchařů ve větším hotelu.