autacek

Jak nejlépe připravit žabí stehýnka?

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že jsem je nikdy nejedla. Jen si uvědomuji, že při přepínání TV jsem o žabích stehýnkách asi před 2 dny něco zaslechla. Mailem dostávám recepty, kde je příprava uvedená.

Občas se objeví žába u nás na zahradě, ale musím říct, že bych ji nezabila. Ale prý se stehýnka prodávají v Makru.

Podívejte se do odkazu, je uvedený recept a také názory čtenářů. Jsem překvapená, kolik lidí žáby konzumuje.

https://www.to­precepty.cz/re­cept/29076-zabi-stehynka/

Další odpovědi
Drap

Mně nejvíce vyhovovala smažená.

prozaik

Nijak.

Příprava žabích stehýnek je ničím neobhajitelná zvrhlost.

Tečka.

mzm

No, jedl jsem je, takže za mě zahodit (hodit psovi, kočce,…) a pořídit kuřecí. :)