zjentek

Jak nejlépe ošidit úklid, tak aby bylo čisto, ale zbytečně moc a dlouho jste se kolem toho nenadřeli?

Bez práce koláče u sebe doma.

Nejlepší odpověď
agentpv

Já jakože omylem nechám odemčené dveře od bytu a odjedu na měsíc pryč. Když se vrátím mám byt nádherně vybílený.
Dělala to tak i šlechta co vlastnila více hradů. Jakmile se v jednom hradu už nedalo bydlet – zbalili se a odjeli na druhý hrad… viz na: http://samado­ma.webz.cz/

Další odpovědi
Kepler

Např. špinavé nádobí naskládám do koše na prádlo a dám na balkón. Pak už stačí čekat na pořádný liják. Na ostatní úklid pozvu na nedělní oběd pořádkumilovnou dceru. Ani jí nemusím nic říkat 🙂

Šidlo

mať málo vecí a malý byt

pucipuci

Sám po sobě? To snad ani nejde udělat nepořádek, ne? Špinavé nádobí odnášet do myčky, na neustlanou postel přehodit nějaký k tomu určený hadr. A věci z křesel a ze židlí schovat za A) pod postel, za B) do koše na prádlo nebo do pračky. A na prach udělat pořádný průvan.

Honzin8

No, jako… jak ošidit úklid. To snad ani nemůže být myšleno vážně, ne? :D Úklid musí být prostě perfektní. Jinak to není úklid.

Cizecek.M

Ahoj, jaké úklidové prostředky doma používáš? A od koho je kupuješ? Co se ti osvědčilo nejvíc?

Michálek1245

Já mám hodně osvědčené prostředky Lavon od https://www.pros­tredkycistici­.cz/ protože ty fungují fakt dobře a ten úklid netrvá moc času. A to říkám jako chlap, který bydlí sám doma bez partnerky a úklid ho a priori nebaví. Ale tak co se dá dělat. Jednou za týden nebo čtrnáct dní prostě vezmu hadr a pořádně vycídím domácnost. Bez toho to nejde. 🙂

Vercule

Hodně kupuju na alpik shopu. Dost si potrpím na to, aby vše, co mám doma, bylo co možná nejvíc bio a eko. A tady na tom shopu takové přípravky mají.

Vercule

Pokud jde o úkid, tak já jsem fakt pes. Všechno musí být perfektní. Jako neřídám, že uklízím jak magor denně, ale když už, tak to musí fakt stát za to.

Cizecek.M

Hele no a jaké produktx na úklid používáš? S jakými jsi spokojená nebo naopak jaké jsi měla a nesedly ti?

Cizecek.M

To mi ani nemluv… já jsem na úklid taky pes. Proto hledám info, jaké ty prostředky jsou nejlepší.

Vikki.vivi

Hele, mám to asi stejně… Dokážu si teda čas užít i jinak, než úklidem, ale kyž se do toho dám, tak to musí stát za to :)

Honzin8

Jako jo, mám to asi stejně. Neuklízím denně, ale jdnou za čas je velký úklid potřeba.

Vercule

Jako jo :D Ale docela mě pobavilo, že se na to někdo ptá :D Já si teda na úklid hodně potrpím, takže tento dotaz absolutně nechápu :D

Agneta

Teda pane Kepler, to jsem si nemyslela…to jste se teda předvedl, ale hlavně že máte vyčistěné čočky na teleskopu, že:DDD