mus1234

Jak nejlépe odstranit zaschlou močovinu od psů z keramické dlažby?

Při odjezdu z chalupy jsme si na podzim nikdo nevšiml, že se nám roční pejsek vyčůral na keramickou dlažbu v chodbě. Poradíte mi, prosím jak odstranit zaschlou močovinu? Umýt běžným prostředkem to nejde a škrábat škrabkou se bojím, abych neporušila povrch dlažby. Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Savo považujete také za běžný prostředek? Já si s ním při podobných nehodách vystačím.

Další odpovědi
badisko

Cif …ale zluty

terry

Já bych zkusila to Savo opakovaně, popř. to nechat kratší či delší chvíli působit.

mus1234

Děkuji za nápad, SAVO jsem také používala, ale toto je zaschlý malér od podzimu a na ten opravdu SAVO nepomáhá, škoda.

anonym

Aha, tak to budete muset zvolit silnější „grády“! :)) Několikrát jsem zkusila s dobrým výsledkem solvinu. Nepoškodí povrch,
ale má mírně brusné učinky.

anonym

Je to opravdu psí moč? Já mám Solviny téměř neomezený zdroj (kdosi jí fasuje…)
a používám ji často i na ošetřování koupelnových dlaždiček, nerez armatur a jsem spokojená.