Jak nejlépe odstranit nečistoty z venku – na pánvičce? Díky. -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jemným pískem a ocelovou drátěnkou

Další odpovědi
Rufus

Nevím z vlastní zkušenosti, maminka někdy ve velkém hrnci měla vodu s Jarem, pánvičkou pootáčela až se nános odvařil. Je to dlouhodobá záležitost s výsledkem ne moc efektivním, asi bych se poptala v Drogerii, jestli je něco speciálního nebo vám mohou nabídnout přípravky na odstraňování nečistot spálených troub.