Avatar uživatele
S3X80M8A

Jak nejlépe na anální sex?

Chtěla bych se zeptat, jak nejlépe na anální sex, aby to co nejméně bolelo a šlo to hladce?

Zajímavá 0 před 1312 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Vyprázdněná. S kondomem!!!
Hrozí nebezpečí oparů atp., pro pertner , případně pro Vás, při "střídání praktik
(penis x pochvax anál).
http://www.se­xus.cz/tema/a­nalni-sex

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Zkuste lubrikant.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pozor na
choroby bohyně lásky Venuše – přes 40 druhů (venerické infekce):
Druh baktérií typu chlamýdie (více druhů) ty jsou podezřelé jako příčina vzniku Alzheimerové i Parkinsonové choroby,
zápaly močového ústrojí, děložního čípku, kloubů, očních spojivek (až trachom),
neplodnost atd. – chlamýdie jsou nečastější pohlavně přenosnou chorobou. Neléčená chlamidiová infekce
může u žen způsobit zánět orgánů malé pánve, cysty na vaječnících, předčasný porod, nákazu plodu během těhotenství a přenos
zánětu na oči či plíce plodu. Chronický zánět může vést až k neplodnosti, a to nejen u žen, ale i u mužů.
Léčit se dá antibiotikami.
Dále je to syfilis, AIDS (HIV), muňky (filcky). Rakovina děložního čípku, s tím souvisící rakovina
mandlí, resp. krku (orální soulože), dále rakovina konečníku, rakovina penisu atd. Příčinou je
HPV virus, je ho víc druhů. Dále kapavka, fíčky,
infarkt virusového původu, kvasinkové infekce, toxoplazmóza – to jsou prvoky, když sa dostanou
do mozku, mohou ovlivňovat chování lidí (schizofrénie), zvyšují hladinu testosterónu,
títo jedinci jsou potom pohlavně aktivnějsí atd. .......
A ještě na závěr: většina nemocí je ze stresu, jen ty pohlavní jsou z potěšení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Nejsem sice nějaký přeborník, ale doporučuji pomalý postup. Občas takhle s přítelkyní experimentujeme, máme na to od https://www.top­sexik.cz/ lubrikační gel a různé další pomůcky. No a pak to je hlavně na slečně, kam nechá zajít a jak to chce vést. Ne vždy to jde hladce. No a pak je taky fajn kontrolovat si, co ten den ten přijímající bude jíst. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Já ti řeknu, jak :D Hlavně opatrně. A hlavně lubrikant a kondom. Jo a hodně lubrikantu :D

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Hele, zeptám se tě… nevíš náhodou, kde mají fakt dobrou a hodně širokou nabídku lubrikantů? My lubrikanty milujeme :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahojky :) Tak co, koukala ses na ty e-kondomy? Lubrikanty tam mají neskutečný, že? :) Jaký sis teda vybrala?

Avatar uživatele
Vercule

Já jsem se dívala na e-kondomy. Znáš ten shop? Mrkni na něj. Mají tam těch lubrikantů faaakt hodně. Zrovna přemýšlím, co zkusím :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Shop e-kondomy jsou super. Já ho mám moc ráda. My oba s chlapem. Nakupujeme tam moc ráda. Teď tam budu řešit i vánoce :) A moc se těším už na vybírání.

Avatar uživatele
Kajolka

Já doporučuju zkusit ten na stimulaci. Ten si kupuju já a jsem s ním spokojená maximálně. A co se týká chlapů, tak je tam super ten na delší výdrž :)

Avatar uživatele
Vercule

Já jsem si koupila a musím říct, že je senzační :) Dlouho jsem neměla tak dobrý lubrikant :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Za mě je tohle nejlepší online sex shop. Nabídka neskutečná, nabušená :)

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, jako ono hlavně… když vybírán online, tak máš klid na výběr a můžeš si vybrat přesně podle představ :)

Nový příspěvek