Lenka___

Jak nejdéle vám vydržela televize Tesla?

Nám cca 25 let.S politikou plánovaného zastarávání se asi takové životnosti spotřebičů už nedočkáme…

Nejlepší odpověď
Drap

Od roku 1965 do 1999

Další odpovědi
zzzzz

Nedávno jsme ji vyhodili, ještě fungovala, ale byla velká i na chatu, prostě zavazela a vyměnila se za LCD. Byla stará asi od roku 1985, barevná i ovladač ještě fungoval.
Dnes se vše vyrábí na 5 let. To je nejdelší doba na poskytnutí připojištění záruky, a poté jsme nuceni koupit si novou věc.

fg

Nám asi 20 let. Pak jsem ji musel opravit a zase hraje dál.