Jak nejdéle trvala 1 hra v tenisu?

Nejlepší odpověď
Marast

Pokud myslíš hru, jako game, tak to byla hra z 26. května 1975 mezi Keithem Glassem a Anthonym Fawcettem. Tento game také obsahoval rekordních 37 shod (stav 40–40).

Jak dlouho tato hra trvala ovšem není známo. Více na uvedeném odkazu.

Zdroj: http://www.gu­ardian.co.uk/spor­t/2010/may/29/lon­gest-tennis-game-keith-glass

Další odpovědi
anonym

NEJDELŠÍ ZÁPAS WIMBLEDONU: 11 hodin a 5 minut
Utkání začalo v 18:18 hodin britského letního času (17:18 UTC) v úterý 22. června 2010. Za stavu 2–2 na sety bylo poprvé přerušeno ve 21:07 hodin pro nedostatek světla. Ve středu 23. června pokračovalo od 14:05 hodin a rekord do té doby nejdelšího utkání pokořilo v 17:45 hodin. Pro nedostatek světla bylo podruhé přerušeno ve 21:13 hodin za poměru 59:59 her v pátém rozhodujícím setu. Ve čtvrtek 24. června došlo k pokračování od 15:40 hodin a Isner proměnil svůj 5. mečbol v 16:49 hodin. Jen pátý set trval 8 hodin a 11 minut, což by stačilo na překonání rekordu nejdelšího utkání historie.
-
Ženy: 6 hodin a 34 minut

Nejdelší utkání žen odehrály Vicki Nelsonová-Dunbarová a Jean Hepnerová. V roce 1984 na turnaji v Richmondu vyhrála Nelsonová-Dunbarová 6:4, 7:6 (13:11) po šesti hodinách a 31 minutách. Tie-break trval hodinu a 47 minut. V jedné 29 minut trvající výměně přelétl míček přes síť 643krát.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Z%C3%A1pa­s_Isner-Mahut_ve_Wimble­donu_2010