hadi.ce

Jak nejdál můžou být kontejnery na tříděný odpad? Nechci kvůli tomu běhat 2 kilometry.

Jistěže od domu :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Řekla bych, že na to žádná norma není.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nejdál odkud? Co když bydlíš na samotě u lesa, myslíš, že ti přistaví kontejnery blízko jediné široko daleko stojící chaloupky?

Ale zase když budeš ty 2 kilometry běhat, tak uděláš něco nejen pro životní prostředí, ale i pro své zdraví.

lexx

máte Vy ale starosti…vyklop to do nejbližší popelnice a je po prdeli, ať se v tom hrabou ouředníci z MěÚ

cukrar

Nemusíte běhat, stačí to vzít, až půjdete kolem. Přiznám se, že neznám místo, kde by byly konťáky tak daleko, jak píšete..

anonym

Bydlíme na vesnici a tady máme kontejnery 758 m od našeho domu (měřeno tachometrem na kole), ale lidé až z konce vesnice to mají dál.Takže KAŽDÝ z nás odváží odpad až když má cestu kolem.
Asi jseš HODNĚ zhýčkaná když musíš mít všechno u zadku.

Dochy

Pokud se nepletu, pak neni zákonem zaručené právo na dostupnost kontejneru na tříděmý odpad… Většina obcí (pokud vím) domlouvá kontejnery se svozovými firmami tak, aby kontejnery byli v místech kudy většina obyvatel často chodí/projíždí…

honza19hk

jak se městu zachce. A běhat nemusíš ,co takhle třeba kolo.

anonym

Vodkaď,vod domu,či vod chaty?