MarkettB

jak nechat ostříhat psa?

ahoj mám yorkšírského teriéra, bude mít 10 měsíců a zatím má stříhané jen kolem tlapek a do ksichtíku aby viděl, jinak má dlouhé chlupy ale chci aby měl krátké na jaro/léto jen nevím jaký střih, jsem z prahy tak na výběr máme dost salonu, jak nejčastěji stříháte yorkšíry? a nazývají se ty střihy nějak?

Odpovědi
Drap

Osobně bych ho zřejmě ostříhal do hola. Taky to tak nosím a vyhovuje mi to.

Mimozemšťan

nejlip na havla. nevystrihavat. jen zkratit

anonym

http://www.muj-pes.cz/rozhovo­ry/portret-plemene/jorksirsky-terier-a-zivot-s-nim-249.html

midlajs

Ja ho striham sama a nakratko. Nelibi se mi smetaky.

nikole

my necháváme stříhat čuničku jakoby na knírače a jinak na krátko, přes zimu samozřejmě méně, ale každý má jiný tvar, tak je nejlepší se poradit v salonu, my chodíme do Darlingu a vždy se tam s paní domluvíme
www.salondarling.cz