anonym :D

Jak nebýt nervózní v přítomnosti dívky?

Zdravím! Potřeboval bych poradit, jak nebýt nervózní v přítomnosti dívky, kterou se snažím sbalit. Většinou mě nervozita po takových pěti minutách přejde, ale jelikož se moc nevídáme (oba máme pořád nabitý program), tak mi to dělá celkem problém. Také kvůli tomu zapomínám se jí dotýkat a nějakým způsobem jí lichotit. Co s tím a jak nezapomínat na tyto dvě důležité věci?

Nejlepší odpověď
elkon

Každý se musí nějak „otrkat“. Někomu to jde lépe, jinému pomalu. Někdo zůstane nesmělý celý život.

Další odpovědi
Smack

Jestli ti je 18+ tak si dej sklenku vína.

paul1

Zkusit zhluboka dýchat, to uklidňuje.

JežíšKristus

Jak píše elkon, je to jen o cviku. Časem si zvykneš a zlepšíš se v konverzaci s ženou.

davdavi

Ptej se jí na ni, co má ráda, co se jí zrovna přihodilo a ona se rozpovídá. Svou uvolněnost na tebe přenese. Upřímnost bourá formální bariéry. Také naznačit, že jsi nervózní, když s ní mluvíš může být krásným šípem do jejího srdce. Ukázaná nesmělost, která má asi onen krásný důvod. Buď rád, že tě natolik rozechvívá, že jsi z ní nervózní. Je to předpoklad vnímání její ceny, budeš si jí vážit a nechat se jí doplňovat, žasnout nad ní… To je lepší než sebevědomí v něčem, dovolí to nechat se druhým obohacovat a rozběhne to tu správnou dynamiku. Ale hlavní rada je: mluv s ní o ní, i Tvé empatii to pomůže.