Jak nebýt hypochondrem?

Nejlepší odpověď
gecco

Ideálně – vystudovat medicínu a stát se doktorem…
Pak totiž budeš naprosto přesně vědět, proč umíráš – a nebudeš nikoho otravovat nesmyslnými dotazy…

Další odpovědi
palmal

Jak se léčí hypochondrie
I když hypochondři rozhodně na psychiatrii patří, v reálu se tam dostane pouze mizivé procento. Počet takto nemocných přitom neustále narůstá. významný vliv na tento stav však mají i lékaři, kteří nejsou schopni nemoc odhalit a často nemocného raději honí po čertech a ďáblech s nulovým výsledkem. Léčba přitom existuje a má podobu ve vhodně zvolené psychoterapii. Nevhodným způsobem léčby je hospitalizace, vyšetření a nasazení léků. Jako podporu je možno maximálně naordinovat nějaká antidepresiva, avšak ty sama o sobě nic neřeší.

Zdroj: www.uzdravim.cz.

Překonej to a promluv si o tom se svým praktickým lékařem. On už ti doporučí odborníka.
Hodně štěstí.

Klaproth

Požádat o euthanasii.