spooky

jak nebo kde nejlepe sledovat serialy online typu 24 hodin, flashpoint nebo je bez problemu stahnout? diky

mimo ulozto ci czshare – ty uz mam prozkoumane a nic moc :/

Odpovědi
anonym

Nejlépe uděláte to že si je naleznete na Voyo či jiném „cloudu“ a zaplatíte za ně.

astroamateur

Doporučil bych stránku eserial.cz kde najdete online seriály bohužel jen ty nejznámější jako The Big Bang Theory ,How I met your mother,futurama atd. :)

reed

na <a href=„http://­kukto.cz“>kuk­to.cz</a> muzete sledovat a stahnout serialy/filmy

spooky

to se mi nechce, voyo povazuji za ,,barbarstvi,,