Jak nebo čím blahopřát programátorům k dnešnímu mezinárodnímu dni?

Nejlepší odpověď
kavac

Programátorům myslím nyní jenom vybranou skupinu šibalů přeji hodně tvůrčí inspirace při tvorbě nových virů, spamů, spyware a další havěti ať my ostatní neschopní máme na co nadávat. :) :) :)

Další odpovědi
marci1

Přeji jim co nejvíce práce a ať se daří ! A chovejte se prosím k programátorům jako by to byli normální lidé. 🙂
Vtip : Žena je jako počítač, víš kam sáhnout, ale nevíš co to udělá ! 🙂