dust8

Jak nazýváte člověka, který je pro každou špatnost?

Odpovědi
Ametyst

Recesista.

marci1

Musíme rozlišit špatnost ☹ a „špatnost“ 🙂. Pokud o někom řekneme, že „je pro každou špatnost“ v spíše pozitivním slova smyslu, pak máme na mysli člověka, který rád provádí malé lumpárny v zájmu zábavy, malé blbinky, rošťárny, žertovné scénky. Pak ho zoveme pojmenováním: rošťák, žertýř, nezbedník. Jinak by ten život byl velmi nudný a nebavil by nás. A mě baví! 🙂
Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke každé špatnosti a když chcete, aby zmizela, napište „neplecha ukončena“. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.