huxa

Jak nazvat TV program, kde by nebyl žádný scénář, … (něco jako vyvolení, ale bez toho, aby jim režisér říkal, co

mají dneska udělat. Vybralo by se v Česku deset vysoce labilních lidí s rozdílnými názory na politiku, vyznání, … a zavřeli by se na dva týdny do jednoho domu (jako ve vyvolených). Přenášelo by se to samozřejmě živě

Odpovědi
anonym

Jatka?

led

Nie je to reálne. Na televíznom programe sa podieľa veľa profesií, ktoré treba zosúladiť,
je daný rozpočet, ktorý treba strážiť
audiovizuálna technika sa musí nastaviť na dané podmienky a vzdialenosti, svetlá nastaviť tak aby sa účinkujúci navzájom netienil a aby boli dobre viditeľní,
reči a akcie, aj keď vyzerajú spontánne, sú vlastne dobredu ,minimálne v obrysoch, pripravené
a hlavne, niekto za to všetko zodpovedá a ten si to všetko kontroluje a riadi – režíruje.

Mapel

Vždy musí být scénář. Ten je tu od pradávna. Proto vznikly i zákony (to je také scénář).

patmull

Reality show…