Jak názor máte na apple notebooky?

Nejlepší odpověď
autacek

Hm, apple style, když na to máš, není co řešit.

mě tak napadá vtip co jsem k tomu nedávno zaregistroval:

http://www.ngnew­spapers.com/wp-content/upload­s/2012/12/I-Pod-I-Pad-I-Paid-300x207.jpg

Další odpovědi
Reezo

je to zbytečně drahý, když porovnám cenu a výkon tak je to nic moc… Má to určitě své pro i proti. Jako hráč PC her bych si nikdy nekoupil takového notebooka… za tu cenu bych si pořídil apsolutní špičku mezi notebooky.

nedávno jsem koukal na notebooka " Alienware M17 a M18 " a říkal jsem si, že kdybych si měl kupovat nějaký notebook tak jen tenhle. 🙂

Melkor

Platí se za značku nikoli za kvalitu.

Bedy

Tyto notebooky jsou typické svým operačním systémem – MacOS – tento systém si najde své lidi, například ve střežírnách, ale pro řadu uživatelů tento systém není příliš výhodný. Na druhou stranu tyto notebooky by mohly být trošku výkonnější.
Tyto notebooky jsou i kvalitní, ale zase na cenu mnohem vyšší ceny a docela dost velké uzavřenosti systému.

Taky se tady platí za značku.

Suma sumárum – pro drtivou většinu uživatelů existují lepší volby 🙂