Nikipiki23

Jak naznačit klukovi, že se mi líbí?

Odpovědi
B♥A♥G

nejlepší je dívat se na něho, usmát se, buď mu nablízku… Když si z něho někdo utahuje, třeba se ho zastej… A někdy mu napiš:)

Mariuhana007

Když si ve škole podívej se na neho a usměj se........nebo napiš mu dopis zaručeně dostane ho to ale v žádném případě to nedělej moc romantické nebo napiš mu sms ale né MILUJI TĚ tvá ………! Napiš třeba Ahoj….Nechceš jít se mnou ven…?Když se na sebe podíváte podiv se mu do očí a usměj se . Zaručeně ho to dostane