autacek

Jak navrhujete, že by se měl svět vypořádat s případnou pandemií Covid-19 v Africe?

Nejlepší odpověď
Edison

Proč by se měl svět vypořádávat s čímkoli v Africe? Vyrovnává se snad svět s něčím v Evropě? V Emejrice? V Asii? A už vůbec nemá smysl přemýšlet nad tím, kdo co navrhuje… To je otázka zcela mimo jakoukoli realitu.

Další odpovědi
Kepler

V Africe bych tomu nechal volný průběh. Černoušci se rychle množí a nějaký kovídek je nezajímá. Už téměř bez povšimnutí přežili hroznější choroby. Asi měli a mají správný názor. Proč by to za ně měl zase řešit svět?

zjentek

Navrhuji POCHOPIT, že věčné vypořádávání se s čímkoli páchá obrovské újmy ve všech oblastech a po všech směrech, přičemž NEJVÍCE ZE VŠECH devastuje psychiku, zatímco PŘIROZENÝ PRŮBĚH (ač to tak zpočátku třeba bezva chytrákovi vůbec nepřijde) v konečném důsledku nepo.sere vlastně aňi ň. S tím rozdílem, že při variantě „přirozený průběh“ nikdo nebohatne, ani nechudne (ekonomika stojí, přesněji- NIKOMU nechybí).

Drap

Nenavrhuji. Ať se Afrika vyrovná po svém a podle svých možností. Budeme se starat o Afriku a na naše problémy budeme sbírat víčka? A ty víčka už taky nikdo nechce.

aliendrone

V zásadě souhlasím s Keplerem a Edisonem, jenže jsem aliendrone a tak věci vidím v širším spektru, než lidičkové. Projednou bych (navzdory tomu, že jinak jsem zásadně PROTI !) byl pro poskytnutí nějaké té humanitární pomoci.
Např. proočkování poloviny afrického obyvatelstva vakcínou kyanidu draselného se mi jeví jako velmi pozitivní na celkovou tamější situaci. Chápu, když mi někdo (s ohledem na mé držgrešloidní názory) nebude věřit, ale na tuto formu pomoci bych „pustil chlup“, dost možná i POŘÁDNÝ! ;) :D :D

Kryšpín

Francie. Německo, Španělsko, Itálie, Belgie po staletí tam byl udržován kolonialismus a tím nadvlády suvereních mocností tudíž nýní by bylo vhodné Africe pomoci.

Alfred88

Vubec nijak! Nechat to tak.