BKisses

Jak navlnit vlasy?

Ahoj potřebovala bych na zítra navlnit vlasy.. Zítra ráno si je budu mít a chci je při tom nějak navlnit,abych měla lokny(nikoliv extrémě kudrnaté vlasy)přemýšlela jsem o hadřících,ale viděla jsem fotku,že jsou pak extrémě kudrnaté.. Máte nějaké zkušenosti? Prosím o nutnou radu…
Doplňuji:
A něco jiného než natáčky? třeba hadříky? Máte s tím zkušenosti? jak pak vypadají vlasy?

Odpovědi
Europa

  1. Kulmou (pokud máš)
  2. žehličkou (návod na yoz tube)
  3. natáčkami

a už nevím :)

terry

Velké natáčky.
Doplňuji:
Možností je víc. Stačí projít net.
Ale natáčky + kvalitní tužící pěna drží nejlépe.

anonym

zkus se vykoupat v moři, tam jsou vlny a ty ti je navlní.

anonym

Možností je více, vypíšu ti všechny na které si vzpomenu:

  • natáčky – papiloty, takové ty velké
  • kulma ta s tou trubicí dělá na dlouhých vlasech pěkné lokýnky
  • klasika – spát na noc s copánky
  • vlny žehličkou – na youtube je spousta videonávodů :) Snad jsem pomohla :))

Ella

přes hadříky budeš mít lokny jako Kirsten Dunst v Interview s upírem :D :D
pokud chceš zkus se podívat na YT a hledej: no heat loose curls…
mě bohužel YT právě nefunguje, jinak bych ti to našla sama, ale viděla jsem video, kde snad natáčely holky vlasy i na plechovky :)))

AnnieAnnie

Ahoj, z osobní zkušenosti ti doporučuji si umýt vlasy, nechat je trochu vlhké, uplést si copánky a nechat si to přes noc. Velikostí copánku ovlivníš i to, jak moc je chceš mít kudrnaté. Když si uděláš měnší, budou pak až trochu moc kudrnaté, tak bych spíše doporučovala takové střední až větší copánky. Pak jsou vlasy krásně kudrnaté a vypadají i hezky přirozeně a je to finančně nenáročné :)