Jak naučit syna čůrat na „chlapa“?

Ahoj, můj 19 měsíční syn má odkoukané od sestry, jak čůrají holčičky. Nedaří se mi naučit jej čůrat jako chlap, svou potřebu vykonává jen na bobku) Kdo mi poradí?

Odpovědi
Mandarinka

Poslala bych na něj tatínka. Chlapi přeci jen vědí lépe, jak s ním zacházet. :o)

ilonka

muj syn to taky delal ale ani nevim jak se to naucil musite mu pomoct sama

facebook.com/slecny

Koupit mušli, ta je na to lepší.

Luciefie

Obkoukat od tatínka..

rákosníček

já syna předala tátovi a ten mu to pomáhal zvládnout a do dvou měsíců už si hrály kdo dočůrá dál a vejš

Lencis

100% souhlas.

Příklady táhnout, takže tatínek musí zasáhnout. Jinak já mám holčičku, ale kamarádka naučila kluka čůrat ve stoje tak, že mohl stát na míse a trefovat se… když byl menší měl dokonce v nočníku namalovaný terčík 😁