Cassius98

Jak naučit psa, aby ponořil čumák do vody a udělal bublinky?

Nevíte někdo? Předem díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já nevím no…chudák pes… proč si někteří lidé myslí, že pes je nejlepší přítel člověka jen proto, že se pro něj dokáže naučit různé nesmyslné blbosti, které jsou k ničemu… já bych takhle ze svého psa nedokázal udělat šaška…

Další odpovědi
redy

když se nechá a podržíš ho pod vodou budou i bublinky

ale skus si to sama není na tom nic příjemnýho kor pro psa

mosoj

A k čemu ti to bude dobrý ? Bylo by dobré kdyby jsi si to vyzkoušela sama.

iceT

To mi připomíná,jak můj tehdy asi pětiletý bratr zkoušel naučit potápět se kačenku,živou,taky ji držel pod vodou,ale kačenka se potápět nenaučila.A taky to nepřežila,chu­derka,ale předpokládala bych,že pětileté děcko nemá rozum.

terry

A proč by to měl pes dělat?