Avatar uživatele
Makina

Jak naučit partnera tančit?

Já tancuji velmi ráda. Jenže partner, i když absolvoval taneční a každý rok chodíme tak minimálně na 3 plesy, tak si pořád šlape to svoje zelí. Můžu mu vysvětlovat zlatě svatě, že musí pokrčit nohy v kolenou a nebýt jako sloup, že musí když je to polka udělat dva malé krůčky a ne jeden velký přešlap, ale je to marné. A on tvrdí, že se snaží,ale že to prostě líp nejde 🙂 Co s tím? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, Wang před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Takovéto věci se někdo učí snadno, někdo špatně. Zdokonalit se lze pouze cvičením. Doporučuji znovu taneční. Větčina tanečních škol pořádá kurzy i pro starší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Smířit se s tím – někteří lidi prostě pohybově nadaní nejsou a nenaučí se to. Někdo falešně zpívá, někdo při „tanci“ šlape zelí. Já do tanečních ze stejného důvodu vůbec nešla, nejde mi to a hlavně mě to ukrutně nebaví. Kamarádka, co tančila profesionálně a chlubila se tím, že valčík naučí prostě každého, se mě snažila naučit základní valčíkový „čtverec“ a nakonec to vzdala. Prý jsem unikát.

Zkuste na plesech tančit s někým jiným. Netančí třeba dobře a rád Váš bratr nebo nějaký kamarád? Nebylo by na tom nic zlého a Váš partner by to snad pochopil a možná by i byl rád, že se nebude muset „trápit“… :o}

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak tancujete s „drevom“ (nie každý počuje, cíti hudbu a vie sa podľa rytmu pohybovať), nenápadne ho veďte.
Je v tom určitá tréma, ktorú partner nevládze prekonať. Skúste si najprv tanečné variácie preskúšať doma, bez verejnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek