Iw@

Jak naučit osmaky degu na čerstvou stravu a jak přesně to je se zeleninou a vodou?

Mám 2osmaky degu a od příchozího majitelé nejsou zvyklí na čerstvou stravu papriku nezerou a čínské zelí obcas. Jak je mám navyknout na tohle stravování? A poté když jim dám kousek zelí na jak dlouho mám vyndat pití?? Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

To není od předchozího majitele, to je od přírody. Každý, kdo chce chovat osmáky by měl vědět, že mají nejraději seno, trávu a zrniny. Čerstvá zelenina jim moc nejede, ale sušenou si občas dají.
Doplňuji:
Prostuduj toto: http://degus.web­node.cz/