Kuře

Jak naučit kočku běhat agility?

Doplňuji:
Důkaz, že kočky běhají agility, to viedo je z čech! : http://www.you­tube.com/watch?v=KhY­hagKgVqk

Nejlepší odpověď
Sůwa

Už šestnáctým rokem mi dělají společnost kočky, tak dobře vím, že možná se dřív člověk naučí chytat myši, než kočka běhat agility.Tohle není žádný důkaz, ale pouze smyčka. Mně si kočky už docela slušně ochočily.

Další odpovědi
terry

Děláš si z nás tady legraci?
Tato kočka necvičí agility. Neposlouchá povely. Pouze běží za dobrým papu.Když ho má před sebou běží, když je na místě, kočka stojí.
A jak naučit něco někoho?
Dlouho a pravidelně trénovat.

beer

Velmi těžko. Snaž se a dej pak vědět !
Tyto experimenty nejsou běžně pro kočky.
Praxe s chovem.

venkovan

Já bych jí nechal trénovat s jezevčíkem nebo teriérem za zády.
Ale je to jako v životě s chlapama. za kus žvance i leckterý chlap přitluče skobičku do zdi pro obrázek. Tady slečně se trénuje pro život. Evidentně kočka běhá za odměnou.

samicek333

Já bych si spíš pořídila psa a sním cvičila agility…jakékoliv plemeno. Chodím na cvičák a už jsem viděla probíhat překážky i německou dogu i malého krysaříka a oba jsou dobří – já cvičím se zlatým retrívrem a myslím, že mu to jde dost rychle, takže když to to zvíře bue bavit…