Jak naučit dítě barvy?

Nejlepší odpověď
joean

například ukážete hračku v určité barvě a pojmenujete obojí. Červený míč, zelené auto, atd,…Ukazujete třeba více hraček stejné barvy .

Další odpovědi
anetadela1

Já si s dcerou sedla k papíru a pastelkám. A učila ji malovat – žluté slunce, zelená tráva,…

Nuk nuk

Nám pomohly babiččíny umělohmotné a tudíž barevné kolíčky :D , ale v podstatě jde o totéž, co už je tu popsáno.

Michal

Pokuste se spojit barvu s určitým předmětem a dítěti tu barvu pojmenujte.Zbytečně dítě nepeskujte za chybu,ale výrazně chvalte úspěch.Pokud by tato metoda selhala a jiné,poraďte se s odborným lékařem.

martin1234

na tom co ma nejradeji synacek mel treba auta dcerka ta malovala porad a tech pastelek co padlo

Terinka

kupte mu barevné lentily a pokaždý mu řekněte jakou má barvu pak mu je ukazujte vy a pokaždé správné odpovědi mu dejte lentilku té barvy kterou řekl správně