Jak naučit andulku nekřičet, když má přes klec nějakou deku, nebo hadr?

Jde mi o to hlavně v noci.

Odpovědi
Drap

Odnes ji do sklepa. Nebudeš ji slyšet

cochee

Náš andul i když ho navečer přikryju, tak pořád štěbetá a kdesi cosi, občas i mlátí hračkama, ale jakmile se udělá úplná tma, ztichne a jde spát. Takže – udělat tmu. On i ten hadr může být průsvitný a nedělá úplnou tmu, my ho přikrýváme starým froté ručníkem, který je různě do žluta a oranžova a tma pod ním rozhodně není, když ještě svítíme.