Ellin

Jak naučit 8 letou holčičku jíst celozrnné pečivo tak aby to nebyla zátěž na její zažívání?

Ahoj,
ráda se zajímám o zdravou výživu a vše kolem ní..dnes k nám přijela na návštěvu teta a mluvila o tom že chce naučit svou dcerku aby postupně zařadila do jídelníčku celozrnné pečivo..a tak mně zajímá Váš názor jaké pečivo by bylo pro tak malé dítě vhodné..může jíst klasický celozrnný chléb nebo třeba knackebroty atd?..za rady děkuji předem

Odpovědi
Drap

Nevidím ani jeden důvod, proč by to nemohla jíst . Myslím že její zažívání to nijak nenaruší.

anonym

Jen doplním drapa, nenaruší akorát bude mít ta zrníčka v hovínku :)

Lucijej

Někde jsem četla, že děti do deseti let by měly jíst celozrnné výrobky jen jednou týdně. Takže opravdu pomálu.

Conchus

Jen ji klidně nechte. Přijde na to sama.