Avatar uživatele
jaja1999

Jak naučit?

jak mám naučit štěně aby poslouchalo jako sedni lehni popros atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

sám se to nenaučí musíte se mu věnovat a naučit ho to.A pak uvidíte že vás bude váš pejsek poslouchat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Opakováním, opakováním, opakováním, opakováním, opakováním…a ještě jednou opakováním. Pes musí pochopit co se po něm při daném rozkazu chce. Jinak doporučuji přečíst nějaké příručku či knihu o tomto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wool

opakováním opakováním opakováním dokud z neho nebude tupej pes bez osobnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzik

Já znám kamaráda který pejska naučil na pamlsek. ukážete mu pamlsek který má hodně rád řeknete mu třeba sedni a jestli to udělá tak mu ho dejte. a pak za nějakou dobu se to naučí i bez pamlsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Zkuste chodit do kynologického kroužku. Jsou tam odborníci a většinou se platí 500kč za kurz.
Já jsem zatím ve fázi učení. Pro psa to musí být zábavné! Vemte si nějakou dobrotu (salám, sýr, piškot) , nejdřív nechte psa vyběhat a pohrajte si s ním. SEDNI: Zavolejte psa k sobě a počkejte až si sedne nebo dejte pamlsek tak aby si musel sednout, poté pochvalte a dejte pamlsek (ve fázi učení se zatím slova nepoužívají, ty se přidávají až dýl) LEHNI: Když pes sedí, tak pamlsek dejte nízko, tak aby si musel lehnout. Až si lehne dejte pamlsek. Za nějakou dobu to začne dělat automaticky.

Zaplaťte si Základní výcvik poslušnosti, je to investice do vašeho soužití se psem, ušetříte si nervy. Chodí tam i pudlíci, jezevčíci, kříženci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jsem hodila cca 2 – 3 měsíce na cvičák, s půlročním pejske, je to mooooc znaát a hlavně to je efektivnější, než domácí výcvik. Nevím o nikom, kdo by měl aspoň přibližně stejné výsledky při domácím výcviku a na cvičáku. Opravdu se to vyplatí. Pokud tu možnost němáš, je NUTNÉ každý den aspoň chvíli se mu věnovat, cvičit, chválit, pamlsky, … A obrnit se trpělivostí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek