Jak nastavit zrcadlení u tiskárny Canon Pixma MG6450?

Ahoj. Potřebuji nastavit tiskárnu tak, abych mohl vytisknout fotku na materiál, který se pak přenese na látku. Díky za radu.

Jáára, ty jako myslíš, že si to otočím v programu (Picasa, FastStone image..) a ono to bude stačit! Ne, nebude, musím nastavit zrcadlení a ne otočení! Viz obrázek. http://postim­g.org/image/4e­beiwbcp/

Více v diskuzi!

Odpovědi
jáára

Otočíš to v programu a pak až tiskneš. Jednoduchý, ne?

E: Však jo, píšou: Obrázek musí být před tiskem zrcadlen.
Tj. před tiskem – v tom programu. Umí to i Windows Obrázky. Však Picassu mám taky rád…

gecco

Stáhni a nainstaluj si GIMP ( http://www.gim­p.org/download­s/ ), v menu je to Obrázek->Transformovat->Překlopit…
😉

anonym

Jááro i gecco, díky a přiznám se: jsem pitomec, nebo-li neznalý. Ve FastStone to tlačítko je, ale já klikal na „otočit“ a přitom pod tím je „převrátit“ ☹

Ten gimp je super, jen se s nim naučit pracovat!

gecco

Ono to není tak složité – a je česky…
😉

anonym

Jak pro koho, jak pro koho!:-)