Vetinari

Jak nastavit znělku SMS u Samsung i9001?

Prosím o radu, zda je možné nastavit v mobilním telefonu Samsung i9001 vlastní znělku zprávy? Mám uložené v telefonu nějaké vlastní znělky v MP3, které bych chtěla použít. Mám možnost si tyto vlastní nastavit pro příchozí hovory nebo jako budík, ale SMS mi nabízejí pouze možnost předinstalovaných.
A ještě jedna otázka. Na telefonu mám nastaven po 1 minutě automatický zámek a spořič. Ale stává se, že se telefon sám zapíná (na vteřinu se prosvítí obrazovka, cca 5 opakování za sebou). Na síť nejsem připojena, automatické funkce (wifi, bluetooth) mám vypnuté. Je toto běžné nebo to má nějakou chybu. Telefon mám z druhé ruky, tak nevím.

Nejlepší odpověď
Bedy

K tomu problikávání – to se mi nelíbí, to by správně nemělo dělat. Osobně bych to co nejdřív vrátil, protože časem můžou nastat další problémy, což u ťamťungu je docela běžné.
Můžete ještě zkusit udělat hard reset, ale tady bych se bál, protože ten mobil snad ani není určený pro český trh, aby nebyl třeba v angličtině nebo němčině.

Takže si radši kupte úplně nový mobil, kde máte záruku. A osobně – vyhněte se Samsungu a vyhněte se Androidu ve starších verzích (2.3 gingerbread, 2.2 froyo, atd.).