Avatar uživatele
Vetinari

Jak nastavit znělku SMS u Samsung i9001?

Prosím o radu, zda je možné nastavit v mobilním telefonu Samsung i9001 vlastní znělku zprávy? Mám uložené v telefonu nějaké vlastní znělky v MP3, které bych chtěla použít. Mám možnost si tyto vlastní nastavit pro příchozí hovory nebo jako budík, ale SMS mi nabízejí pouze možnost předinstalovaných.
A ještě jedna otázka. Na telefonu mám nastaven po 1 minutě automatický zámek a spořič. Ale stává se, že se telefon sám zapíná (na vteřinu se prosvítí obrazovka, cca 5 opakování za sebou). Na síť nejsem připojena, automatické funkce (wifi, bluetooth) mám vypnuté. Je toto běžné nebo to má nějakou chybu. Telefon mám z druhé ruky, tak nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? alenad před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

K tomu problikávání – to se mi nelíbí, to by správně nemělo dělat. Osobně bych to co nejdřív vrátil, protože časem můžou nastat další problémy, což u ťamťungu je docela běžné.
Můžete ještě zkusit udělat hard reset, ale tady bych se bál, protože ten mobil snad ani není určený pro český trh, aby nebyl třeba v angličtině nebo němčině.

Takže si radši kupte úplně nový mobil, kde máte záruku. A osobně – vyhněte se Samsungu a vyhněte se Androidu ve starších verzích (2.3 gingerbread, 2.2 froyo, atd.).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Vetinari Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek