Dick

Jak nastavit vyhledávač na Lenovo X2?

Zakoupil jsem si Lenovo X2. Když ale ve vyhledávači Gogle zadám něco vyhledat, píše mi to „k Proxy serveru se nelze připojit“. Co s tím? Děkuji.
Jak popřípadě zrušit nastavení proxy serveru.

Odpovědi
anonym

Zruš nastavení proxy serveru.

Ad doplnění: to záleží na použitém prohlížeči. U Internet Exploreru Je to v menu Nástroje → Možnosti Internetu → Připojení → Nastavení místní sítě (zpaměti, snad je to správně). Zde změň nastavení na požadované (doma obvykle zrušit všechna zatržítka).

Ve Firefoxu menu Úpravy → Předvolby → Rozšířené → Síť → Nastavení připojení. Zde Bez proxy serveru.

Chrome nemám, snad je správně https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/106010?­hl=cs