anthonin

Jak nastavit v programu HyperCam 3 okno výběru na plnou velikost?

Zdravím, potřeboval bych malou radu. Mám prg. Hyper Cam 3 a nevím si rady s červeným oknem, které ohraničuje výběr pro nahrávání obrazovky. Chci nahrávat 1920×1080, ale ať označím celou obrazovku, nebo se snažím udělat výběr ručně vždy dojde k označení pouze na 1920×1072 a při nahrávání dochází k tomu, že červený rám ohraničující výběr stále vyskakuje a celé video tím tak ruší. Nevíte jak dosáhnout plného označení případně jak nastavit prg. aby nebylo vidět to červené ohraničení. Těch osm bodů bych oželel, ale ten třes je nepříjemný jelikož je na výsledném videu vidět a nevypadá to hezky. Děkuji 🙂

Odpovědi
kurec

no myslim ze ty mas docela velkej monitor takovej velkej monitor nikdo nema a hyper cam 3 asi neni na to pripravem na takovej velkej monitor