karinka461

jak nastavit v počítači PDF jako hlavní pro čtení a stahování dokumentů atd?

Když chci otevřít nebo stáhnout si dokument v PDF tak mi to píše – Foxit Reader OCX.ocx failed to load přitom ho tam nemám a jak mám nastavit PDF jako hlavní?

Nejlepší odpověď
led

Najprv si určite, aby všetky súbory *.pdf otvaral Adobe Reader.
Na ktorýkoľvek súbor pdf si kliknite pravým tlačítkom (ponukovým) myši. V ponuke si vybrať „otvoriť v programe“. V otvorenom okne si označte Acrobat Reader a pod zoznamom si označte „na otvorenie týchto súborov vždy použiť vybraný program“ a potvrdiť.
PS.
Aby ste mohli daný súbor sťahoť z internetu ako pdf, musí byť v zdroji v tomto formáte.

Další odpovědi
anonym

klepnete na pdf soubor pravym tlacitkem a vyberte „Otevrit v programu >“ … tam trale zvolte Adobe Reader

Aznoch

Na Windows 7 následovně: Start → Výchozí programy → Přidružit typ souboru nebo protokol k programu, pak najdete příponu .pdf a vyberete k ní program Adobe Reader.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz

Rohlik

Dokumenty se stahují přes internetový prohlížeč či přes download manažery. Nevím o tom, že by šlo stahovat přes PDF.