martin14

Jak nastavit v CMD defaultní nastavení rozložení?

Odpovědi
cochee

Můj postup platí pro WinXP, v jiných verzích nezaručuju. A rovněž nezaručuju, že jsem správně pochopil otázku.

Okno CMD si nastavím dle své libosti. Poté kliknu pravým na ikonku vlevo na trámu okna CMD a z nabídky vyberu Vlastnosti. Aniž bych v okně, které se tímto objeví, cokoliv měnil, kliknu rovnou na OK. Vyskočí dialog, kde označím možnost „Změnit zástupce, který otevřel toto okno“ a následně potvrdím OK a můžu uzavřít okno CMD; příště se otevře s tímto (default) nastavením.