bolak

Jak nastavit v BSPlayeru, aby při každém spuštění videa v tomto přehrávači, se automaticky všechny ostatní videosoubory

…podobného formátu nesynchronizovaly s BSPlayerem?

Pokaždý když v něm pustím nějaký video, tak BS player přebere všechny soubory tohoto typu jako hlavní přehrávač a to já nechci. Jde tam tohle nastavení někde vypnout?

Odpovědi
klob1

Jestli to je program v počítači?Tak lze nastavit jeden program hlavní pro přehrávání videí a pak si můžeš vybrat,jakýkoliv jiný,které nebudou hlavními.Když tak písni,pokud to jde o počítač..a nevíš si s tím rady v tomto případě.Vždy,když se nainstaluje nový přehrávač,tak to jde nastavit.Jinak to program dělá automaticky,že pohltí všechny formáty.a je pak prioritním..Mys­lím,že to už víš cos tím dělat.Jinak se mýlím a nejde o počítačový software.

arygnoc

odinštalovať.

bolak

klob1: Jak můžeš radit na mojí otázku když ani nevíš jistě, že na to po čem se ptám je počítačovej software :) to nechápu…

Každopádně nejsem zas tak úplně PCblbej, takže vím co je hlavní přehrávač a že si při instalaci některý programy přebírají všechny formáty souborů pod svůj rezort, problém je v tom že BSPlayer mi to nedělá při instalaci, ale při spuštění jakéhokoliv videa (jak píšu už v zadání otázky mimochodem), prostě pustím video „otevřít v BS Player“ a nezaškrtávám tam žádný „otevřít tento formát vždy v tomto programu“, jen obyčejné „otevřít v..“ a on od té doby spouští úplně všechny video a audio soubory na které kliknu pod sebou, což nechci, protože ho chci mít jako vedlejší…

Ptám se hlavní lidí co s BSPlayerem uměj pracovat, bude to tam určitě někde v nastavení, jenomže to prostě nemůžu nikde najít.