Jak nastavit telefon evolve GX600 aby se daly odesílat a přijímat MMS zprávy ?

Mám telefon Evolve a mefungují mi MMS zprávy. Operátor mi neporadil že typ telefonu nezná a že musím u výrobce ale nemůžu nic najít.

Odpovědi
blesk26

Já si myslím, že by na typu telefonu nemělo ani záležet. Stačí si v telefonu najít nastavení internetového profilu pro MMS a poté si zjistit jaké údaje máte vepsat do kterých políček. To už ale záleží na Vašem operátorovi – adresy proxy a jiné, nevím teď přesně co tam je za nastavení. Sám toto budu nastavovat příští týden matce, tak jsem zvědavý jestli s tím nebudou komplikace :)