Moniccc

Jak nastavit spánek notebooku po půlhodinovém zavření ntb?

Dřív mi notebook dělal, že když jsem ho zaklapla, tak přešel do nejspíše úsporného režimu – měsíček, a po nějaké době se na něm vypla všechna světýlka a jakoby se vypnul, ale když jsem ho třeba po noci otevřela, najelo mi tam nějaké načítání a za 2 minutky se probudil tak jak jsem ho zaklapla. Kde tuhle možnost zase navolit? Když teď ntb zaklapnu, tak je celou dobu až do otevření v úsporném režimu, do přímého spánku nejde.

Odpovědi
cochee

To „jakoby vypnutí“ se jmenuje hibernace a v každém Windows se to nastavuje jinak (předpokládám, že máš Windows). Bude to někde v Ovládacích panelech, kde se nastavuje napájení a tam konkrétně, co se má stát při zavření víka ntb. Nastav si hibernaci. Ještě pozn.: pokud máš Windows XP, tam je to trochu matoucí, hibernace se jmenuje spánek, zatímco spánek ve Vista a vyšším Windows je to co úsporný režim z XP a hibernace je správně hibernace.