Avatar uživatele
nyjono

Jak nastavit připojení ext. monitoru, aby zobrazoval něco jiného než monitor NTB?

Nedaří se mi nastavit oddělené zobrazení.
Buď 1. nebo 2. nebo na obou stejný obraz.
Mám Win 7 Home Premium
Děkuju.

Zajímavá 0 před 1948 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

„Rozšíření pracovní plochy“ se to jmenuje. Na obou stejný obraz je „zrcadlení plochy“.

Doplnění… Podporují home edice vůbec rozšíření plochy?

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Zkus se kouknout sem (Zdroj:), zvl. odstavec 3 – třeba jsi něco opomenul.

Zdroj: http://www.de­ll.com/suppor­t/article/cz/cs/cz­dhs1/sln128740/nas­taven%C3%AD-du%C3%A1ln%C3%ADch-monitor%C5%AF-v-syst%C3%A9mu-windows-7?lang=cs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Win + P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wendyX

Mám na ntbku Win 7HP 64bit a ten ‚rozšíření‘ UMÍ! Já k aktivaci externího monitoru používám dvě metody- podle okolností:

  • metoda 1: zadám zkratku Fn+F3 , objeví se tato grafická volba čtyř možných provozních stavů :
  • pouze monitor ntbku*
  • ‚duplikovat‘ (t.j. stejný obraz na obou monitorech)
  • ‚rozšířit‘ (t.j. různý obraz na obou monitorech)
  • pouze externí monitor

    Pak už jen klik na zvolenou možnost; zde pozor jen na jednu věc- je možné, že u Vás bude tato volba pod jinou funkční klávesou, než F3 (zvolit podle piktogramu).

  • metoda 2: Win7 nainstalovaný na noteboocích nabízí ještě jednu zajímavou možnost- zadáním zkratky Win+X → otevře se ‚Centrum nastavení mobilních zařízení‘.

    Zde na kartě ‚Externí monitor‘ stačí klik na tlačítko ‚Připojit monitor‘- a dostanete se do stejné nabídky dle bodu m1 – zde opět stačí zvolit možnost ‚Rozšířit‘

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Rozšíření pracovní plochy se mi nikde neukázalo.

před 1948 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Mělo by být v nastavení zobrazení… Ale nevyloučil bych, že home edice to nepodporují.

před 1948 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Nepíšou o tom – Home by to měly umět.

před 1948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek