Avatar uživatele
mojitek

Jak nastavit PC monitor?

Ahoj, nějak se nemůžu dopátrat toho, jak nastavit na mém PC, aby internet pracoval v PC VGA monitoru a ne v HDMI monitoru. Když to na TV přepnu na PC VGA, tak je jen modrá obrazovka a ukazuje mi to „žádný signál“. Přitom před nedávnem jsem to tam měl, ale nějaký čistící program (CCleaner nebo jiný) mi to asi přenastavil. Nevíte, jak na to? Díky za názory.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy před 3159 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

(CCleaner nebo jiný) já se směji…

to zapoj všecko na HDMI a normálně to nastav. nebo reinstaluj system a nepoužívej: (CCleaner nebo jiný).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

ale na HDMI je to přepnutý,protože na přepnutí do VGA monitoru je tam jen modra obrazovka a nic.Tady to rozlišení nejde úplně dobře nastavit-budto je to roztažený,bliká to,nebo to má slabý rozlišení atd,už jsem vyzkoušel všechny varianty.Myslím že mi nerozumíš.Mám TV jako monitor. A ten CCleaner jsem tam nainstaloval dle rad ,mimo jiný na diskuzních fórech.Jak má normální uživatel vědět jestli ten nebo ten čistič je dobrej? Nějak nerozumím

před 3159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

to vyřeš v obslužné aplikaci ovladače grafické karty. (rozšířená plocha nebo tak nějak).

před 3158 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek