Avatar uživatele
luckykubrt

Jak nastavit PC, aby si rozuměl s Adobe Flash Playerem?

Hodně často mi padá při hraní. Poslední aktualizaci ani nemám nainstalovanou, nevím jestli je to dobré pro ten typ jaký mám. Jak to funguje, ty updaty AFP? Pořád posílám hlášení, když to jde, ale pořád ten AFP s mým PC moc nejde. :(

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Kepler před 2271 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tady je důležité si uvědomit že FLASH je mrtá technologie, s oficiálně ukončenou podporou a také z toho důvodu ji vyhodily všechny prohlížeče a nepodporují ji. Asi tak … prostě zapomeňte na flash. Je plný bezpečnostních děr které už léta nikdo neopravuje. Je velmi nedoporučeno a to i ze strany firmy ADOBE která flash přivedla na svět, ho ještě dnes v prohlížečích používat … místo flashe se dnes používá JAVASCRIPT na straně klienta v kombinaci s HTML5, SVG, CANVAS, WebGL a dalšími technolgiemi které jsou součástí moderních prohlížečů narozdíl od pluginu FLASH, který už nenajdete pomalu nikde ani na Android a OSX ho už nedostanete takže i mobilní platformy daly flashi vale už dávno.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zkus starou verzi odinstalovat a nahradit ji nejnovější, případně něčím podobným, kompatibilním s tvým OS. Možná je taky problém, že máš v PC nějaký malware. Mně zase padá prohlížeč IE, vím, že mám v PC malware. ale neumím se ho zbavit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

Ge0rge: Ne všechny hry jsou dělané přes Javu. Např. Minecraft ten je. Ale hry od Upjers vyžadují Flash Player. 😉

před 2270 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek