Zvědavý

Jak nastavit neviditelnost na Facebooku?

Vím, že přesně tento příspěvek už tu je, ale je tak 10 let starý :D FB i celý internet se za tu dobu změnil k nepoznání. Jak být neviditelný na Facebooku?

Jak se můžu udělat neviditelným na Facebooku? Jako, že já např. na chatu přátelé vidím, ale oni mě ne :) Prý to de, ale pořád nevím jak, poradí mi někdo prosím? Jakože aby ani neviděli moji aktivitu :D nevím, jestli to všechno nepatří jen do toho aktivního stavu.

Nejlepší odpověď
Malvína

Já mám dojem, že to spadá do toho aktivního stavu. Když ho vypneš, nebudeš sice pro ostatní online, ale ani ty je neuvidíš pokud jsou aktivními. Nicméně ten, kdo si to vypne, se stejně ostatním ukazuje s nápisem “aktivní před 1min”, tudíž jestli se chceš někomu cíleně vyhnout a dělat mrtvého brouka, asi nepochodíš 😁 Kdysi ty možnosti na FB byly rozsáhlejší, myslím si. Dneska co aktualizace, to větší omezení 😁