Tw!st

Jak nastavit na youtube úvodní video ?

Dobrý den, mám účet na youtube ale nevím jak dát takové to úvodní video na můj kanál. myslím to když půjde někdo na můj kanál tak se mu hned spustí video. třeba tak jak to má minecrafak http://www.you­tube.com/user/mi­necrafak ( to video co se vám samo spustí )díky předem.

Odpovědi
anonym

Ve svém kanálu kliknete na „Přidejte vybrané video“ zaškrtneš „Po načtení kanálu automaticky přehrát video“ a „Zabránit zobrazování reklam v mých videích na této stránce“ a klikneš na „Použít“

radu.

I564: Jde to nastavit i když je tam to video už dané delší dobu a je publikované?