Jak nastavit na Windows 7 proměnné prostředí „Temp“?

Office 2007 pracují, ale přílohy v emailu nelze otevřít.Dostávám hlášku o nastavení proměnného prestředí Temp.Moc děkuji v_h

Odpovědi
Aznoch

Kliknete pravým tlačítkem na ikonu „Počítač“ (dříve „Tento počítač“), zvolíte „Vlastnosti“, v levém menu „Upřesnit nastavení systému“, v dalším dialogu je to záložka „Upřesnit“ a dole tlačítko „Proměnné prostředí“. Pozor na rozdíl mezi uživatelskými a systémovými, ty první platí pouze pro aktuálně přihlášeného uživatele.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz/cate­gory/pocitac/