opa

Jak nastavit na prohlíření Internet Explorer?

Dělal jsem obrázek na PowerPointu a něco jsem přehodi a teď mám i ve složkách některé ukázy z meilů v PowerPointu­.Původně jsem je prohlížel v Intrnet Exploreru.Jak to nastavi na původní stav?Děkuji.

Nejlepší odpověď
tuCZek

pravým myšítkem zvolit – otevřít v programu,pak zvolit výchozí program a vybrat ze seznamu

Další odpovědi
mosoj

Tak si je přesuň tam kam se ti to líbí.
Soubory vytvořené v počítači se obvykle ukládájí též do složek v počítači.
Soubory v pps či ppt jsi vždy prohlížel v PoverPointu, nic jiného to neumí. Záleží odkud do Pover Pointu přistupuješ.