hankaky

Jak nastavit na mobilu, aby se aplikace sami od sebe neinstalovaly?

Vždy když se přihlásím na wifi okamžitě se aktualizuji všechny aplikace co mám, vím, že jde nastavit potvrzení o tom zda chci apps aktualizovat, ale nevím jak.
Díky za postup a rady.
Doplňuji:
Pardon, v popisku otázeky má být NEAKTUALIZOVALY a ne neinstalovaly

Odpovědi
anonym

Na jakém telefonu???
Ale obecně je to v nastavení MyApps na GooglePlay (AppStore…).

setapouch

A jaký mobil/systém?
Doplňuji:
Není dobré otevírat linky do záložek a pak se věnovat jiným.