Anonym012

Jak nastavit Messenger?

Někdo napíše a toho smažu z Messengeru (smažu konverzaci a nemám toho dotyčného v přátelích) a stejně se mi nějakou dobu bude ukazovat v Messengeru online, když se připojí. Proč? Když jsem to vše smazal, jde to nějak nastavit, aby se ten dotyčný už neukazoval?

Kromě blokování, je jiná možnost?

Odpovědi
anonym

Ano je tu možnost, jediná, zablokovat jeho účet, aby ti nemohl psát, a aby neviděl tvůj účet. Nestačí jen zablokovat aby ti nemohl psát. Potom se ti už ukazovat nebude online.