SonsyMite

Jak nastavit kvalitu videa?

Natáčím videa z her a mám problém s kvalitou. V programu Fraps mám nastavené 60fps a velké rozlišení. Po nahrání to skompletuju ve Windows movie makeru a přidám hudbu a pak hodím na youtube. Jenže na youtube je video místo původního extrémně kvalitního 70gb velkého videa 480pixelová zmátanina obrázků.
http://www.you­tube.com/watch?v=PD-NNwJOMqQ&featu­re=plcp
Kde ta kvalitá mizí? kde ji nastavím?
Doplňuji:
Takže nastavení bude někde na Youtube?

Odpovědi
Michal Kole

Asi je problém v mnohonásobné kompresi -fraps komprimuje, WMM komprimuje , youtube komprimuje a už je dost velký problém.

Asi je někde na youtube blbě nastaveno nebo má video nějakou blbou hlavičku, že tam chybí velikost, z čeho by youtube zjistilo, že se jedná o HD