dasman

Poradíte, jak mám nastavit klávesnici?

Pořídil jsem si nový notebook Lenovo Ideapad 330.
Při hraní her jako je Counter Strike: Global Offensive nebo Euro Truck Simulator 2 potřebuji funkční klávesy f1 – f6, ale vždy když ji zmáčknu tak místo funkce ve hře se mi akivuje funkce co je na notebooku. Například při hraní potřebuju k určité činnosti využít klávesu f1 a místo toho se mi ztlumí zvuk. Je potřeba něco nastavit, nebo udělat aby to fungovalo?
Předem díky

Jak nastavit klávesnici?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
aliendrone

Neznám klavesnici/při­řazování u Lenova, ale ono to je úplně jedno. (Co v nastavení zkusit nabindovat jiné klávesy?)
Každopádněš jestli chceš OPRAVDU HRÁT a ne jen „šimrat čudlíky“, tak si kup pořádnou HERNÍ klávesnici, připoj do USB a máš vystaráno. Je to snadné a výsledky budou nebe a dudy v porovnání s tou notebookovou. ;) :D :D

cochee

Nejpravděpodobněji se dá význam funkčních kláves zvolit v SETUP BIOSu (dnes spíš EFI apod) – prostě „taková ta divná tabulka, kam se dá vstoupit zmáčknutím něčeho při startu kompu.“ Bývá tam implicitní nastavení funkčních kláves – jestli to mají být klasické F1-F12, nebo multimediální funkce noťasu. Ať je to nastaveno tak nebo onak, při používání notebooku se pak dá ta „opačná funkce“ kláves vyvolat obvykle s použitím klávesy Fn.